https://www.facebook.com/tr?id=234182853458562&ev=PageView&noscript=1

החלקה אורגנית אמיתית רק אצל מומחה

אופק אהרוני מזמין אותך לבצע החלקת שיער אמיתית עם תוצאה של שיער חלק ומושלם.

רוצה שיער חלק כמו שתמיד חלמת?

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם לגבי כל עניין ושאלה.

כשמדובר בשיער שלך אל תתפשרי, אופק אהרוני מומחה החלקות שיער.

החלקה יפנית עושים אצל מומחה

החלקה יפנית איכותית100% הצלחה

איזה כיף לקום בבוקר עם שיער חלק במינימום תחזוקה, אופק אהרוני מזמין אותך לבצע החלקה יפנית אמיתית בעבודה מקצועית שאינה פוגעת בשיער עם תוצאה של שיער חלק ומראה מושלם.

בואי להגשים חלום של שיער חלק כמו שתמיד רצית

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם לגבי כל עניין ושאלה.

החלקה יפנית

החלקה יפנית

החלקת שיער מדהימה בשיטה יפנית המאפשרת שינוי טקסטורת השיער משיער גלי או מתולתל לשיער חלק עם ברק ייחודי, תהליך החלקת השיער אורך בין 3 ל 4 שעות בהתאם לסוג השיער.
החלקה אורגנית

החלקה אורגנית

החלקת שיער אורגנית מיועדת לשיער יבש הדורש שיקום והזנה. החלקת שיער זו משלבת החלקת שיער על בסיס טבעי וחומרי הזנה אורגניים המשקמים את השיער ומעניקים לו מראה בריא, טבעי ויפה. החלקה האורגנית היא בעצם החלקה טיפולית על בסיס אורגני ולא כימי.
החלקה לשיער מובהר

החלקה לשיער מובהר

החלקה משקמת שיער ייחודית המותאמת לנשים בעלות שיער בלונד שעבר שעבר הבהרה או גוונים. זוהי החלקת שיער המתאימה לשיער יבש מאוד כתוצאה בפעולות כימיות חוזרות ונשנות. זו אינה החלקת קרטין אלה החלקת שיער ייחודית המסייעת בשיקום השיער והחזרת הברק הטבעי לשיער. החלקה לשיער בלונד מובהר הינה ללא פורמלין, בלעדית ובאישור משרד הבריאות.
החלקה צרפתית

החלקה צרפתית

החלקה צרפתית הינה המילה האחרונה בתחום החלקות שיער, החלקה זו מאפשרת שליטה על מראה השיער בין אם חלק לגמרי או מראה חלק טבעי וזורם. מעצב השיער יכול לבחור את עוצמת ההחלקה בחלקי השיער בהתאם לעיצוב השיער המבוקש.

חולמת על שיער חלק? הגעת למקום הנכון!

נשים רבות חולמות על מראה שיער חלק ומעוצב, כיום ניתן למצוא מודעות ופרסומים רבים הנוגעים להחלקה יפנית, החלקה אורגנית, החלקה הודית ועוד סוגי החלקות שמציפות את שוק השיער, מרוב בלבול אותה אישה איננה יודעת איזו החלקה מתאימה עבורה או כיצד לבחור את מעצב השיער שיספק עבורה את התוצאות הטובות ביותר. לכן אל תתפשרי, אל תתני למעצבי שיער חסרי ניסיון שיפתו אותך עם מחירים מופחתים ולשון חלקלקה, כשמדובר בבראות השיער שלך ובמראה החיצוני אל תתפשרי, אופק אהרוני מומחה החלקות שיער עם תוצאות מרשימות ובמראה טבעי הוא התשובה עבורך.


החלקת שיער יפנית הינה תהליך מורכב המצריך ידע וניסיון רב בתחום החלקות השיער כך גם לגבי החלקה אורגנית משקמת לשיער. אופק אהרוני הינו מעצב שיער ידוע ומוערך המכיר היטב את התהליכים הדרושים לביצוע החלקת שיער מוצלחת בכל סוג של שיער. כל לקוחה עוברת אבחון מדוייק של שיערה והכרת הסטוריית הטיפולים שעברה ובכך מותאמת לה החלקת שיער המתאימה ביותר עבורה.

אופק אהרוני ידוע במומחיותו בתחום עיצוב השיער, הוא מוזמן כמעט לכל תוכנית טלוויזיה העוסקת בתחום היופי והאסתטיקה, הבנתו ומקצועיותו בתחום עיצוב השיער, ביצוע תוספות שיער, מתן פתרונות לבעיות שיער וכמובן החלקות שיער היא ללא עוררין, תחת ידיו המיומנות עברו מאות נשים מרוצות וידועניות רבות כגון: זמרות מפורסמות, שחקניות, מגישות טלוויזיה ושאר נשים מוכרות שהמראה החיצוני שלהן הינו חלק מתדמיתן ואינן מתפשרות אלא על מעצב השיער איכותי שתחת ידיו המיומנות יקבלו את הטיפול הטוב ביותר לשיערן .

אופק אהרוני הינו בין מעצבי השיער המובילים בישראל עם וותק וניסיון של מעל ל 3 עשורים של עיצוב שיער ואלפי נשים מרוצות. אופק אהרוני מוזמן דרך קבע לתוכניות טלויזיה רבות, להרצאות והדרכות בעיצוב ושיקום שיער ונחשב לגורו בתחומו.

כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול, על החלקה יפנית

אם תמיד רצית שיער חלק שמסתדר בקלות בשני נפנופים של הראש, לא לדאוג יותר מקרמים או כשיש לחות באוויר שעלולה להרוס את המחליק, את במקום הנכון! החלקה יפנית היא החלקה קבועה וחזקה, מתאימה למגוון נרחב של סוגי שיער ומאפשרת שיער חלק ויפה ללא פשרות.

מהי החלקת שיער יפנית?

כדי להיכנס לעניינים ולהבין על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על החלקת שיער יפנית, צריך להתחיל מהבסיס. מקורה של ההחלקה היפנית הוא (תעשו פרצוף מופתע) – יפן! ביפן שיער חלק הוא חלק בלתי נפרד מאידאל היופי. אחת הסיבות לכך, היא שהשיער החלק באופן גנטי מאוד נפוץ שם. בעיקרון, אם תחליטו יום אחד לטייל ביפן, סביר שתראו סביבכם נשים (וגברים) עם שיער חלק בסגנון מקלות לאן שלא תסתכלו.

אך למורת רוחן של היפניות, בסביבות גיל 40 שיערן מתחיל למרוד ומקבל תלתול קל ולא רצוי, בעיקר באיזור העורף. בניסיון לפתור את הפריז המרגיז התפתחה שיטה המבוססת על תהליך כימי מורכב, שניתן בעזרתו להחליק את תלתלי העורף היפניים בפעם אחת, ולתמיד. הרי לפניכם – החלקת שיער בשיטה היפנית.

תהליך החלקת השיער
סוגי השיער המתאימים להחלקה יפנית קבועה
כל כמה זמן זקוקים לחידוש החלקת השיער
תחזוקה ושמירה על שיער בריא לאחר טיפול של החלקה יפנית

החלקת שיער אורגנית הודית

החלקת שיער יפנית בשיטת אופק אהרוני

החלקת שיער בטוחה באישור משרד הבריאות

רוצה שיער חלק?

חייגי עכשיו לייעוץ וקביעת תור להחלקה

כשמדובר בהחלקת שיער אל תתפשרי
אופק אהרוני מומחה החלקות ושיקום שיער

© אופק אהרוני - מומחה החלקות שיער

החלקה יפנית אופק אהרוני