https://www.facebook.com/tr?id=234182853458562&ev=PageView&noscript=1

החלקה אורגנית - שיקום שיער ללא פורמלין

החלקה אורגנית

החלקה אורגנית

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

החלקה אורגנית היא למעשה המילה האחרונה בתחום החלקות השיער. כולנו יודעים כי לשיער קיימת משמעות גדולה לגבי המראה החיצוני והוא יכול לחולל פלאים במראה הפנים. כולנו גם רוצים שיער מדהים, בריא, זוהר ומבריק, שיעניק גם את המראה הנכון לפנים שלנו, וגם יהיה יפה ומרשים בפני עצמו. בדרך כלל שיער חלק הוא שיער שמתאים לרוב האנשים, והנשים בעיקר, שצריכות גם להתעסק לרוב עם עיצוב השיער בכל בוקר.

אז איך עושים את זה? איך מתהדרים בשיער חלק, מבריק ובריא גם אם הוא לא השיער הטבעי שלנו? איך קמים בכל בוקר עם שיער מושלם, כזה שלא נהרס גם בבילוי בים, שחיה בבריכה או צביעה של השיער? התשובה היא החלקה אורגנית.

מהי החלקה אורגנית?

החלקה אורגנית משלבת בתוכה עיצוב שיער מהפכני מבלי לפגוע בשיער, ולא רק שאינה פוגעת בו, אלא החומרים האורגניים המרכיבים אותה, למעשה משקמים את השיער ומעניקים לו מראה בריא, טבעי ויפה. החלקה האורגנית היא בעצם החלקה טיפולית על בסיס אורגני ולא כימי, בעלת נוסחה ייחודית, והיא כוללת חומרים משקמים כמו קראטין, אגוז שיאה, חומצות שומן, ויטמינים ומינרליים טבעיים ועוד. מה שחשוב במיוחד הוא שהחלקה אורגנית הינה החלקה ללא פורמלין וגם ללא אמוניה, שני חומרים כימיים אשר היו בשימוש נרחב בהחלקות השיער השונות במיוחד בסוגים רבים של החלקת קרטין והתגלו כפוגעים בשיער ואפילו מסוכנים לבריאות (הפורמלין למשל התגלה כבעל סיכוי להגדיל את הסיכויים לחלות בסרטן).

כיצד עובדת החלקת שיער אורגנית?

ראשית, כמו לפני כל טיפול בשיער, יש לאבחן את השיער כדי לראות אם הוא מתאים לעבור החלקה אורגנית. רוב סוגי השיער יכולים לעבור החלקה אורגנית, גם שיער מובהר, צבוע, ודק ברמות מסוימות, וגם שיער עם קרזול טבעי עמוק יחסית. לעיתים, שיער פגום מדי, מובהר בדרגות גבוהות, מפוצל או שבור, ייאלץ לעבור שיקום אינטנסיבי עמוק לפני ביצוע ההחלקה בפועל.

ההחלקה עצמה כוללת החדרת הפורמולה אל השיער, המתנה מסוימת עד להחדרת החומר, וייבוש השיער בעזרת מייבש קרמי מיוחד, אשר אינו עובד על חום ואינו פוגע בשיער. לאחר הטיפול תידרש הלקוחה לשמירה על כללים מסויימים בימים הראשונים להחלקה, על מנת להעניק אפקטיביות מירבית לטיפול, ולאחר מכן היא רשאית להתנהל כרגיל. מובן ששימוש בחומרים מטפחים ומשקמים מתאימים על בסיס יומיומי, ישדרגו את מראה ההחלקה וישמרו על בריאות השיער.

חשוב לבצע החלקה אורגנית אך ורק במכוני עיצוב שיער ובמספרות בהן מעצב שיער מקצועי המנוסה ובעל התמחות בהחלקות השיער השונות בכלל ובהחלקה אורגנית בפרט. אופק אהרוני, מעצב שיער מומחה החלקות שיער בעל מוניטין וניסיון, יסייע לך לעבור את התהליך בצורה הבטוחה, הנכונה והיעילה ביותר.

יתרונות ההחלקה האורגנית

החלקה אורגנית בעלת כמה יתרונות עיקריים ההופכים אותה למועדפת בתחום החלקות השיער:

  • בטוחה לשימוש ואינה פוגעת בשיער או בבריאות.
  • ידידותית לסביבה.
  • מחליקה את השיער לחלוטין.
  • מעניקה מראה טבעי לשיער, כאילו לא עבר החלקה כלל.
  • משקמת את השיער ומעניקה לו מראה מבריק וזוהר. מסייעת להבראת השיער מפנים ולא רק חיצונית.
  • כוללת שימוש בחומרים טבעיים ואורגניים בלבד כמו קראטין, מינרלים וויטמינים, ללא אמוניה ואף ללא פורמלין.
  • מאפשרת התנהלות רגילה ושגרתית של שגרת היום יום, כולל רחצה בים ובבריכה, חפיפות, התבדרות השיער ברוח, חשיפה לאקלים יבש או לח, הזעה וכד'. החלקה אורגנית למעשה אינה מגבילה כלל.
  • מאפשרת שיער חלק לצמיתות, פרט לטיפול שורשים כל חצי שנה בערך על מנת להחליק את השיער שצמח.

לא מתפשרים על איכות

כמו בכל דבר, גם החלקה אורגנית בריאה וחזקה קשורה כמובן באיכותה. איכות החלקה אורגנית שמה דגש הן על הפורמולה המקורית עצמה, והן על מעצב השיער המבצע את ההחלקה, שהרי איש המקצוע לא פחות חשוב מהמוצר עצמו. לכן, ביצוע החלקת שיער אורגנית אצל אופק אהרוני, תבטיח את בטיחות השיער ושיקומו, איכות החלקה ברמה גבוהה, ומראה זוהר ובריא של השיער בתום ההחלקה. אופק אהרוני משתמש אך ורק בהחלקה אורגנית איכותית ומורשת מטעם משרד הבריאות, וניסיונו בתחום מאפשר לו להוציא תחת ידיו עשרות אלפי לקוחות מרוצות ששולחות את חברותיהן ובנות משפחתן לא רק לצורך החלקת השיער, אלא גם לצורכי עיצוב השיער בנושאים שונים.

 

לפגישת ייעוץ וקביעת תור חייגי

Telephone

רוצה שיער חלק?... זקוקה לייעוץ?

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם לגבי כל עניין ושאלה.

© אופק אהרוני - מומחה החלקות שיער

החלקה יפנית אופק אהרוני