החלקה אמריקאית

הדפסה
Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

החלקה אמריקאית הגיעה לישראל, החידוש המדהים הזה הינה בשיטת העבודה והפורמולה המיוחדת להחלקת שיער המאפשרת ביצוע החלקה בשיער בזמן קצר ביותר של תשעים דקות בלבד. שיטת החלקת שיער זו הגיעה אלינו מאמריקה ומכאן שמה, החלקה אמריקאית הפכה בזמן קצר מאוד לפופולרית ביותר בארצנו הקטנטונת ובעולם כולו.

 

החלקה אמריקאית

ייחודה של החלקה זו מלבד המהירות בה ניתן לבצע אותה הוא בעיקר בזה שהכל תהליך העבודה מתבצע ללא ריחות לוואי וללא עשן בגיהוץ, דבר שמקל על שהיית הלקוחה במספרה והופך את החוויה לנעימה יותר עבורה והכי חשוב... תוך כשעה וחצי היא כבר מוץ למספרה עם שיער חלק, בוהק ומראה בריא.

פטנט ההחלקה האמריקאית מבוסס על קראטין בשילוב חומצות אמינו המשקמות את השיער ומעניקות לו מראה בריא יותר עם ברק טבעי ומרקם נעים.

החלקה אמריקאית

החלקה פורצת דרך בעולם החלקות השיער

החלקה אמריקאית מיועדת לבעלות שיער יבש מאוד שעבר תהליכים התעללותיים בשיער כגון שימוש מוגזם במייבש שיער, הבהרות חוזרות בשיער, צביעות שיער רבות או אפילו החלקה לא מוצלחת בשיער וחוסר טיפול נכון וכך הפך להיות שיער יבש ופגום ללא ברק וצורה, שיער כזה מקשה מאוד על עיצוב השיער וטיפול שוטף בשיער. 

החלקה אמריקאית אינה מכילה חומרים כימיים רעילים או כימיקלים הגורמים נזק לשיער ומגרים את עור הקרקפת. החומרים המזינים המצויים בנוסחת ההחלקה מחזקים את השיער ומקנים לו גמישות ומראה בריא יותר בעל הברק טבעי.

חשוב מאוד לשים לב!

המקצועיות והניסיון של מעצב השיער  המבצע את ההחלקה הינם חשובים ביותר. תבדקי את המעצב השיער וההמלצות עליו, תוודאי לפני ביצוע ההחלקה שמעצב השיער יקבל ממך את כל המידע החשוב לגבי טיפולים בשיער שעברת על מנת שיוכל להתאים עבורך את מינון ההחלקה הנכון  ובעיקר שימי לב לנסיונו הספציפי בסוג זה של החלקה, אל תתביישי לשאול שאלות.

ביצוע החלקה אמריקאית על ידי מעצב שיער שאינו בקיא בשיער ובהחלקה זו עלול להפגוע בתוצאה הסופית של מראה השיער, במקרה הטוב, במקרה הפחות טוב והחשוב ביותר הוא שעלול להיגרם נזק ממשי לשיער.

שלבי ביצוע החלקה אמריקאית

 מומלץ מאוד להשתמש בשמפו קוסמטי ללא מלחים, במסיכה או סרום מיוחד לטיפוח השיער על מנת לשמר את התוצאה לאורך זמן, שאלי את מעצב השיער על המלצתו !