https://www.facebook.com/tr?id=234182853458562&ev=PageView&noscript=1

החלקה יפנית לילדות ונערות

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

מראה השיער האהוב עלינו הוא עניין אישי, אולם בתקופה האחרונה ניתן לראות יותר ויותר נערות, ואף ילדות צעירות שאוהבות את שערן במראה חלק. שימוש בפן או במחליק שיער הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מטקסי הבוקר היומיומיים של בנות נוער רבות, שמרגישות צורך להשיג מראה שיער חלק. הן מרגישות שכאשר שערן חלק, הוא מייפה אותן וגם משדרג את הביטחון העצמי שלהן.

החלקה יפנית לילדות ונערות – הקץ לטקסי הבוקר?

כפי שאת ודאי יודעת, אמא יקרה, גיל ההתבגרות, שכיום מתחיל כבר אצל ילדות בנות 10 ואף צעירות יותר, הוא גיל סוער ורגיש במיוחד, בו ילדות ונערות מרגישות חוסר שביעות רצון מאיך שהן נראות, נותנות דגש ליופי ולהופעה החיצונית שלהן, ולאופן שבו הן נראות, מתלבשות ומסתרקות. לא משנה מה תחשבי או כמה תנסי לשכנע את בתך שהשיער שלה יפה כשהוא טבעי, בתך תהיה בשלה ותמשיך להחליק את שערה, גם במחיר של שיער יבש ושרוף.החלקה יפנית לילדות ונערות

לנו כהורים קשה לקבל את החוויה של המתבגרים שלנו, אולם החל מגיל בית הספר (ולעתים אף מהגן) ילדים משווים את עצמם לחבריהם והם מושפעים מאוד מהסביבה וממה שיש לה לומר. כבר מילדות החברה מחנכת אותנו לנהוג על-פי מוסכמות ותפיסות יופי מסוימות. בני נוער רבים קונים "מה שבאופנה" ולא מה שבאמת מתאים להם או מה שהם באמת אוהבים, שכן הם לא רוצים להיות שונים. כולנו רוצים להיות יפים, להיראות טוב ולקבל מחמאות, ולמדנו כי המראה החיצוני שלנו משפיע על מעמדנו החברתי. רק היום בתך קיבלה מחמאות מחבריה לכיתה, כמה היא נראית טוב כששערה חלק. כעת היא מרגישה יפה יותר ושהביטחון העצמי שלה עולה. מכאן, הדרך לטקסי הבוקר הכוללים פן או מחליק שיער, מהירה וקצרה, וכפי שאת כבר משערת, אין סיכוי שבתך תהיה מוכנה לוותר כל כך בקלות על מחמאות ואהדה מחבריה...

ככלל גיל ההתבגרות הוא גיל לא קל וכל הזמן עולות סיבות למריבות, ובסופו של דבר, גם לנו ההורים חשוב לחזק את הביטחון העצמי של ילדינו ואת הרגשתם הטובה. לכן אם שיער חלק הוא שמאפשר לבתך להרגיש טוב ונוח יותר עם עצמה, חשוב שלא תימנעי זאת ממנה.

אז מה עושים? איך ניתן לגשר בין הרצון של בתך לשיער חלק ובין רצונך ששיערה יישאר בריא ולא ייהרס? האם תוכלי לגרום לבתך להיפרד מטקסי הבוקר המייגעים?

הפיתרון – החלקה יפנית לילדות ונערות

כמעצב שיער מומחה מזה 17 שנים, אני חייב לציין שבמקרה זה הצדק הוא עמכן, אמהות יקרות. שימוש בפן או במחליק שיער מדיי יום, ואף כמה פעמים ביום, עלול לייבש את השיער, להרוס ולייבש אותו ואף לגרום לנשירה ולדלילות השיער. לא פעם מגיעות אליי נערות רבות ששיערן יבש ושרוף כתוצאה משימוש במחליקי שיער ובפן, שמבקשות טיפולים להבראת שיערן.

אחת הבעיות הגדולות כתוצאה משימוש בתדירות גבוהה במחליקי שיער או בפן הוא שהשיער נשרף, נשבר ולכן נושר. בנות ששערן הטבעי עבה ומלא סובלות פתאום ממראה שיער דק ודליל, ולצערי וגם לצערן לא ניתן להחזיר את השיער לקדמותו והשיער לא ישוב להיות מלא.

ללא ספק, החלקה יפנית היא הפיתרון האידיאלי להשגת שיער חלק ובריא לבתך.

תודות להחלקת שיער בשיטה היפנית, בתך תוכל להיפרד מטקסי הבוקר המייגעים, לקום בבוקר וללכת לבית-הספר מבלי להשקיע זמן רב בסידור השיער ובהחלקתו.

החלקה יפנית תשאיר את השיער חלק לאורך זמן, ולכן לא יהיה צורך להחליק את השיער מדיי יום.

אמנם זוהי השקעה כספית, אך רק בדרך זו תוכלי להעניק לבתך את מראה השיער שהיא כל כך רוצה- שיער חלק, תוך שמירה על שיער בריא וחזק, והחשוב מכל – יפסקו הריבים והאנרגיות המיותרות בבוקרו של יום.

וודאי יהיו אנשים שירימו גבה בעניין ביצוע החלקה יפנית לילדות ונערות בגיל כה צעיר, אך מה עדיף? שבתך תמשיך להשתמש בפן או במחליק שיער, תשרוף ותזיק לשיערה מדיי יום ביומו או עדיף שבתך תעשה החלקת שיער יפנית שתעניק לשיער מראה חלק ויחד עם זאת תאפשר לשיער מנוחה?

האם עדיף שבתך תמשיך לעמוד מדיי בוקר זמן רב לפני שהיא יוצאת מן הבית כדי לסדר את השיער ולהחליק אותו, מה שוודאי גורם לה להגיע באיחור לבית הספר, או להעניק לה וגם לך בוקר שקט ומהיר?

כמו בכל נושא, גם בעניין החלקה יפנית לילדות ולנערות הדעות יהיו חלוקות. לכן אני מציע שתקשיבי ללבך ותחשבי מה הדבר הנכון ביותר עבורכן בכל הנוגע להחלקת שיער.

אשמח להיפגש אתכן, לייעץ ולענות על כל שאלה בעניין, כשהמטרה העומדת לנגד עיניי היא שבתך תוכל להרגיש הכי יפה בעולם, בדיוק כמו שהיא אוהבת, אך יחד עם זאת לשמור ששערה הטבעי יישאר צעיר ובריא.

לפגישת ייעוץ וקביעת תור חייגי

Telephone

רוצה שיער חלק?... זקוקה לייעוץ?

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם לגבי כל עניין ושאלה.

© אופק אהרוני - מומחה החלקות שיער

החלקה יפנית אופק אהרוני