https://www.facebook.com/tr?id=234182853458562&ev=PageView&noscript=1

החלקה לשיער מובהר

החלקה יפנית לשיער בלונד מובהר

השיער הינו, כידוע, אחד המרכיבים המשמעותיים בהופעה ובמראה החיצוני, ולכן אנשים, ובעיקר נשים, בוחרות להשקיע בהחלקה יפנית לעיצוב השיער. הן פונות למעצבי שיער מובילים כדי לטפח את שיערן למראה זוהר, בריא ומלא. אחת התסרוקות הנוחות ביותר, והמתאימות כמעט לכל אחת, הוא מראה של שיער חלק וגולש. מעבר להצהרה האופנתית שבשיער חלק, יש לו גם יתרון מבחינת נוחות הסידור שלו וההתנהלות איתו. אבל כיצד ניתן לעצב שיער חלק בכל יום אם השיער המקורי הוא מתולתל, מקורזל או גלי? ומה קורה אם השיער צבוע או מובהר, האם זה אפשרי?

 החלקה יפנית לשיער מובהר או צבוע

עד לא מזמן, החלקה לשיער שעבר הבהרה, צביעה או גוונים הייתה יותר בעייתית ולא תמיד התאפשרה, במיוחד כשהיה מדובר בצבע שיער בהיר. בדרך כלל, נשים בעלות שיער מובהר, צבוע, או פגום, לא יכלו ליהנות מהאיכות והנוחות של החלקה יפנית, ונאלצו להסתפק במייבשי שיער החלקה לשיער מובהראו מחלקי שיער הפחות נוחים והיותר מזיקים, החלקות מסוגים שונים אשר לעיתים פחות איכותיות, או לוותר על החלקה. אולם לראשונה בישראל מושקת נוסחת החלקה אורגנית חדשנית, מהפכנית ויחידה מסוגה בארץ, הניתנת לשימוש גם על שיער מובהר או שיער שעבר צבע וגוונים. זהו פיתוח מהפכני בינלאומי חדש המאפשר החלקה של שיער שעבר הבהרה או צביעה בצבעים הדורשים הבהרה, מבית Mon Professional Platin. מעתה, גם נשים בעלות שיער בלונד יכולות ליהנות מהחלקה יפנית - ההחלקה האיכותית והטובה ביותר בעולם.

לא רק החלקת שיער בלונד! גם שיקום וטיפוח בתוספת תמציות קוויאר שחור

כאמור, מדובר במוצר חדשני ומהפכני המשנה לחלוטין את כל מה שהכרנו בתחום החלקות השיער. מהיום אפשר לבצע החלקת שיער גם לשיער בהיר, בלונדיני, מובהר או פגום, והכל בצורה בטוחה, יעילה וידידותית. החלקת בלונד, או שיער מובהר, מכילה בתוכה את הקומפלקס הייחודי "אנטי ברייק סייף גרד" (Anti-Break Safe Guard). הקומפלקס הזה שומר על סיב השערה בעת תהליך ההחלקה שהוא עובר, מזין אותו ומונע את שבירתו. המרכיבים הפעילים והמזינים מוחדרים לשכבת הקורטקס בגוף השערה ויוצרים בשכבה זו קשרים דיסולפידיים חדשים, תוך חיזוק של הקשרים הדיסולפידיים הקיימים כבר בשכבה הזו. השילוב של חומרי ההחלקה האיכותיים והייחודיים מבית מון פלטין ישראל בשילוב של האנטי ברייק סייף גארד, ומוצרי הטיפוח והשיקום מסדרת הקוויאר השחור, יוצרים מוצר מנצח המעניק מענה אולטימטיבי ואפקטיבי להחלקת שיער מובהר, בלונד, צבוע או פגום. כמו כן, הקומפלקס הייחודי מהווה פריצת דרך מקצועית ומשמעותית בתחום טיפוח ועיצוב השיער בעולם, והוא מוגן בפטנט.

עיצוב שיער לשיער חלק

כאמור, שיער חלק הוא תמיד מראה קלאסי, מתאים לכל אירוע ולכל מצב, הולם כל אישה ונערה, ובעיקר נוח וקל לסידור. אבל לא את כולן בירך הטבע בשיער חלק וגולש, שמספיק להעביר בו הברשה אחת בבוקר והוא נשאר נעים ומדהים לאורך כל היום. ובכל זאת, אין צורך לוותר על החלום. היום כל אחת יכולה ליהנות משיער חלק, נעים, רך ומבריק. אפשר כמובן להיעזר במייבש שיער בכל בוקר, אבל מלבד העובדה שמדובר בטרדה שלוקחת הרבה זמן וגם לא תמיד מצליחה, ובעובדה שהאפקט של פן לא מחזיק מעמד לאורך זמן ונהרס עם טיפת הלחות הראשונה, מדובר בנזק רציני ולעיתים בלתי הפיך לשיער כשמשתמשים במייבש שיער באופן יומיומי לאורך זמן. לכן, עדיף להיעזר בשיטות אחרות. החלקת שיער יפנית היא שיטה טובה ויעילה, שמאפשרת הנאה משיער חלק, גולש וזוהר לאורך זמן ובאופן קבוע, בלי להשקיע בסידורו זמן רב בכל בוקר, ובעיקר בלי לפגוע בשיער.

מהי החלקה יפנית

החלקה יפנית היא שיטה ייחודית להחלקה קבועה לשיער, שפותחה ביפן, וכבשה במהירות כל מקום בגלובוס. שיטה זו מאפשרת החלקה של כל סוג של שיער, גם מקורזל ומתולתל ביותר, באופן שיאפשר ללקוחה ליהנות משיער חלק באופן קבוע, מבלי לסדר אותו בצורה מיוחדת ומאתגרת בכל בוקר. כמו כן, החלקה יפנית אינה פוגעת בשגרה היומיומית של הלקוחות והן יכולות לשחות בבריכה או בים, לעשות ספורט, להתקלח ולחפוף ללא הגבלה, להיחשף לרוח, שמש או גשם וכו', וכל זאת מבלי לפגוע במראה השיער. החלקה יפנית חודרת אל סיב השערה ומשנה את המרקם שלה, ולכן אינה נהרסת מהחשיפה לרוח, לחות, מים וכיוצא באלה, והיא נשארת יציבה לאורך זמן רב. מה שמיוחד בהחלקה יפנית הוא שהיא איננה פוגעת בשיער, ואפילו ההיפך, משקמת אותו, כיוון שמוחדרים אל השיער מינרלים וויטמינים חיוניים לשיקום וטיפוח השיער במהלך תהליך ההחלקה, ובכך מסייעים לשמור על שיער בריא ויפה. התחזוקה היחידה הנדרשת היא חידוש החלקת השורשים מדי כשלושה חודשים אצל מעצב שיער.

תהליך החלקה יפנית

החלקה יפנית נעשית בתהליך מיוחד אך ורק אצל מעצב שיער. מעצב השיער מחדיר את חומרי ההחלקה באופן אחיד ונכון לכל שערה. החומרים מכילים מולקולות כימיות מיוחדות המשנות את מבנה השערה, לצד חומרי שיקום טבעיים לחיזוק והבראת השיער. בתום התהליך, שאורך כשעה אצל מעצב השיער, נדרשת הלקוחה לשמור על כמה כללים במשך מספר ימים על מנת לקבע את ההחלקה, ובתום ימים אלה היא חופשיה להתנהל עם השיער כרגיל..

בעלת שיער בלונד ומעוניינת בהחלקה יפנית? פני אל הטוב ביותר!

אם את בעלת שיער בלונד, שעבר הבהרה או תהליך של גוונים, ואת מעוניינת לעבור בנוסף תהליך החלקה יפנית בשיערך, מהיום זה אפשרי! זכרי לפנות אל מעצב השיער המומחה בתחום החלקות השיער, ובעל רישיון להשתמש בקומפלקס הייחודי החדש המאפשר החלקה יפנית לשיער מובהר. אופק אהרוני הוא מעצב השיער שיעניק לך את ההחלקה האיכותית, הטובה ויעילה ביותר, גם אם שיערך בלונדיני.

לפגישת ייעוץ וקביעת תור חייגי

Telephone

רוצה שיער חלק?... זקוקה לייעוץ?

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם לגבי כל עניין ושאלה.

© אופק אהרוני - מומחה החלקות שיער

החלקה יפנית אופק אהרוני