https://www.facebook.com/tr?id=234182853458562&ev=PageView&noscript=1

החלקה יפנית – דברים שצריכים לדעת

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

וולה סטרייט, אינדולה, שיסיידו, קוואנטום, יוקו סיסטם, נוטרי סטרייט ועוד רבות טובות אחרות הן רק חלק מכל השיטות והחברות המתמחות ביישור השיער ובנוסחת החלקה יפנית, הגורמות לשינוי עצום ולמהפכה עולמית בשיער. אי שם ביפן, במעבדות ליסיו, עבדו ועמלו רבות על ייצור הנוסחה הראשונית להחלקות שיער.

עקרונות חשובים נוספים בקשר לביצוע החלקה יפנית

במצבים מיוחדים יתכן והשיער יזדקק לסידור ושיקום לפני ביצוע החלקה יפנית עקב כך על השיער להיות בעל אורך של לפחות חמישה סנטימטר. כל שיער מתאים להחלקה יפנית אך לפעמים עם השנים ישנה פגיעה בשיער והשיער ניזוק ונהפך לשברירי ודליל, במצב כזה יש להתייעץ עם מעצב שיער מקצועי לפני ביצוע התהליך על מנת לא לגרום נזק בלתי הפיך.

החלקה יפנית

המרכיבים הכימיים שבתוך הפורמולה של החלקה יפנית בחלק מהחברות המייצרות עלולים לגרום לנזק מזערי בקרקפת. על מנת למנוע נזק זה יתכן ומעצב השיער המטפל יבקש להימנע מלחפוף את השיער במשך כמה ימים לפני הטיפול. במהלך הזמן הזה הקרקפת מפרישה שכבה שומנית, וזו תגן על הקרקפת מהנזק האפשרי.

ישנה סברה הרווחים אצל נשים שלאחר ביצוע החלקה יפנית ישנו צורך לבצע פעולות מיוחדת על מנת לשמור על המצב הקיים ועל המשך השיער להיות חלק. טענה זו אינה נכונה. אין כל צורך בפעולות מיוחדות על מנת לשמור על השיער מלבד חפיפת השיער בשמפו מיוחד עדיף ללא מלחים העוזר לשיערך לשמור על איכותו, מלבד זאת הינך ממשיכה לחפוף ולסרק את השיער כהרגלך ללא צורך בתכשירים מיוחדים וללא פן. הפורמולה המיוחדת המשמשת לביצוע החלקה יפנית מכילה חומרים כימיים שונים אך עיקרה הוא מגוון עצום של מינרלים ומולטי ויטמנים המסייעים למנוע נזק לשיער ומזינים אותו בחומרים יעילים, להם השיער זקוק. לאחר ביצוע החלקה יפנית, במשך כמה ימים אין לשטוף ולחפוף את השיער.

החלקה יפנית האם לנשים בלבד?

החלקה יפנית מיועדת לנשים ולגברים. אין שום מניעה לגברים להנות משיער חלק בעל מראה בריא ומלא חיים. גברים המעוניינים בטיפול יכולים לעבור את התהליך במידה ואורך שערם מספיק ארוך, במידה ולא הגברים יכולים להיעזר  בתוספות שיער על מנת להשלים את המראה האופנתי של השיער החלק ומלא הברק. ניתן לבצע את ההחלקה אצל מעצבי שיער המומחים בהחלקות, ישנה עדיפות לגשת למעצב שיער המקצועי בעיצוב וסידור השיער לגברים. החלקות שיער חייבות באישור ממשרד הבריאות.

לאחר ביצוע החלקה יפנית ניתן לחזור למצב המקורי, ניתן לצבוע ולסלסל את השיער בלי דאגה. המראה המושלם המתקבל לאחר כמה שעות בודדות הוא מראה עוצר נשימה, כל זאת הודות לטכנולוגיה חדשנית ולנוסחת הפורמולה המיוחדת הגורמים לשינוי של ממש בתחום השיער. אותם המרכיבים הבונים את הנוסחה חודרים אל תוך פנים השיער ומסייעים בהגנה מפני נזקים , מזינים אותה ומחיים אותה מחדש. בין כל אותם המרכיבים ניתן למצוא את החומר אקולייזר 3, החומר הזה גורם לשיער להיות בעל מגע משי ולמראה חלק.

לאחר הגעת האישה לייעוץ וקבלת כל ההסבר על התהליך אפשר כבר להתרגל למציאות חדשה שאינה כוללת צורך להגעה לטיפול מיוחד בשיערך וכמובן שהינך יכולה גם לוותר על הפן. החלקה יפנית מתאימה גם לנשים בעלות שיער צבוע או בעל גוונים, ונשים אשר נהגו להבהיר את שיערן. פעם בשבעה חודשים עד שנה יתכן ואת תצטרכי להגיע לחידוש הטיפול עקב השיער החדש שיגדל.

תהליך ביצוע החלקה יפנית

לכל אחת אורך שיער שונה וצורה מיוחדת לשיערה, והדבר משפיע על אורך התהליך הנע בדרך כלל בין שלוש שעות עד חמש שעות. בתהליך החלקת השיער בשיטה היפנית דרוש שימוש במכשיר מיוחד הפועל בטמפרטורה קבועה ומותאמת במיוחד. בזמן יישור השיער בעזרת המכשיר נטמעים בו כל מרכיבי הפורמולה הייחודית וכל שיערה מקבלת את הטיפול החל מהקרקפת ועד הקצוות. 

 

אשמח לעמוד לרשותכן ולענות על כל שאלה
אופק אהרוני - מומחה החלקה יפנית, תוספות שיער, שיקום שיער
מרכז מסחרי , אורי צבי גרינברג 25 שכונת אזורי חן תל אביב טל: 03-6990717   050-4817171

 

לפגישת ייעוץ וקביעת תור חייגי

Telephone

רוצה שיער חלק?... זקוקה לייעוץ?

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם לגבי כל עניין ושאלה.

© אופק אהרוני - מומחה החלקות שיער

החלקה יפנית אופק אהרוני