https://www.facebook.com/tr?id=234182853458562&ev=PageView&noscript=1

סוגי החלקות שיער הקיים בשוק

דירוג משתמשים: 3 / 5

Star activeStar activeStar activeStar inactiveStar inactive

החלקה הודית  היא השלב הבא בהתפתחות החלקת שיער אורגנית, בשונה מחלקות אורגניות אחרות החלקת שיער הודית הינה הפתרון המומלץ ביותר עבור נשים בעלות שיער פגום, יבש וחלש וגם עבור נשים בעלות שיער בלונד או גוונים. בשנים האחרונות, לא מעט נשים וגברים התנסו בתופעת החלקות השיער.

בעבר, לא היה ניתן לבצע את ההחלקה לכל סוגי השיער איך כיום השוק התפתח וקיימות מגוון רחב של החלקות שיער משקמות אשר מתאימות בין היתר גם לנשים עם גוונים או שיער צבוע.

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

החלקה אמריקאית הגיעה לישראל, החידוש המדהים הזה הינה בשיטת העבודה והפורמולה המיוחדת להחלקת שיער המאפשרת ביצוע החלקה בשיער בזמן קצר ביותר של תשעים דקות בלבד. שיטת החלקת שיער זו הגיעה אלינו מאמריקה ומכאן שמה, החלקה אמריקאית הפכה בזמן קצר מאוד לפופולרית ביותר בארצנו הקטנטונת ובעולם כולו.

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

השיער הינו, כידוע, אחד המרכיבים המשמעותיים בהופעה ובמראה החיצוני, ולכן אנשים, ובעיקר נשים, בוחרות להשקיע בהחלקה יפנית לעיצוב השיער. הן פונות למעצבי שיער מובילים כדי לטפח את שיערן למראה זוהר, בריא ומלא. אחת התסרוקות הנוחות ביותר, והמתאימות כמעט לכל אחת, הוא מראה של שיער חלק וגולש. מעבר להצהרה האופנתית שבשיער חלק, יש לו גם יתרון מבחינת נוחות הסידור שלו וההתנהלות איתו. אבל כיצד ניתן לעצב שיער חלק בכל יום אם השיער המקורי הוא מתולתל, מקורזל או גלי? ומה קורה אם השיער צבוע או מובהר, האם זה אפשרי?

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

החלקת קראטין  מיועדת לשיער מובהר ופגום ומהווה פיתרון חדשני לשיקום ותיקון השיער בצורה יעילה ומהירה.

החדשנות בהחלקה זו הוא השימוש בחלבון טבעי הקיים בשיער בשם קראטין המתמזג בשיער באופן טבעי ומבצע שיקום מראה בצורה מיידית ומהירה ולאורך זמן וזאת בזכות טכנולוגייה חדשנית המבוססת על פורמולות מיוחדות בעלות עושר יוצא דופן של וויטמינים ומינרלים התורמים משמעותית לבריאות השיער.

החלקה אורגנית

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

החלקה אורגנית היא למעשה המילה האחרונה בתחום החלקות השיער. כולנו יודעים כי לשיער קיימת משמעות גדולה לגבי המראה החיצוני והוא יכול לחולל פלאים במראה הפנים. כולנו גם רוצים שיער מדהים, בריא, זוהר ומבריק, שיעניק גם את המראה הנכון לפנים שלנו, וגם יהיה יפה ומרשים בפני עצמו. בדרך כלל שיער חלק הוא שיער שמתאים לרוב האנשים, והנשים בעיקר, שצריכות גם להתעסק לרוב עם עיצוב השיער בכל בוקר.

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

החלקה יפנית מקצועית מבית יוקו סיסטם עושים אצל אופק אהרוני, החלקה יפנית איכותית המבטיחה תוצאה מרשימה של החלקת שיער לצמיתות.

החלקה יפנית מבית YUKO הינה פורצת דרך בתחום החלקות לשיער והינה החלקה יפנית המבוססת על טכנולוגיה בעלת נוסחה ייחודית להחלקת שיער גלי עד מתולתל, שימוש החלקה יפנית זו מבטיח שיער חלק, מבריק בעל מראה בריא ונפח טבעי.

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

מכירה את הבילוי היום יומי וההתעסקות האין סופית בסידור השיער? ... כמובן שכן, רוב הנשים עסוקות בתהליך מייגע זה של אילוף השיער הסורר ועיצובו עד לרמה מסודרת ומספקת ומבזבזות זמן רב כל בוקר מחדש.

אנו מזמינים אותך להכיר את הפלא החדש בתחום החלקות השיער, החלקה צרפתית הינה מוצר חדשני המביא בשורה ייחודית בתחום החלקות שיער.

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

סנסיאנס היא אחת מחברות הקוסמטיקה והטיפוח המוכרות והמובילות בעולם, ששורשיה באידיאל ההוליסטי היפני של יופי אמיתי, היכן שהרוח והצורה משולבים יחדיו והחיצוניות היא השתקפות של האני הפנימי. מוצרי הטיפוח לשיער מסדרת סנסיאנס נחשבים לעילית שבמוצרי טיפוח השיער אשר פותחו במיוחד במעבדות שיסיידו לתת תשובה אמיתית של פינוק השיער תוך שמירה על בריאותו והזנת חומרים חיוניים השומרים על הברק הטבעי וגמישות השיער  בצורה שרק סנסיאנס יכול להציע. כל מוצר של שיסיידו ממזג מחשבה תרבותית המשלבת מצויינות עם טכנולוגיה חדשנית ביותר.

עמוד 1 מתוך 2

לפגישת ייעוץ וקביעת תור חייגי

Telephone

רוצה שיער חלק?... זקוקה לייעוץ?

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם לגבי כל עניין ושאלה.

© אופק אהרוני - מומחה החלקות שיער

החלקה יפנית אופק אהרוני